Naistearsti vastuvõtt

Photographer: Aivar Pärtel
Naistearsti vastuvõtt võimaldab konsulteerida arstiga, kes tutvustab teile edasisi tegevusi ja annab soovitusi õigete otsuste langetamiseks

Naistearsti vastuvõtt tähendab kliinikus nii tavapärast günekoloogilist kontrolli ja ultraheliuuringuid kui ka emakakaelauuringuid emakakaela erinevate haigusseisundite ennetamiseks ja raviks.

Samuti võite teha analüüse ja hormoonteste, sonohüsterograafiat (uuringut, mis võimaldab näha emakaõõnt seestpoolt ning aitab diagnoosida munajuhade läbitavust), laparoskoopiat*, kolposkoopiat* (emakakaela hindamine spetsiaalse mikroskoobiga) ning hüsteroskoopiat*.
Naistearstiga tasub konsulteerida ka suukaudsete ja emakasiseste rasestumisvastaste vahendite kasutamise osas, samuti paigaldab ja eemaldab naistearst emakasiseseid rasestumisvastaseid vahendeid.

Meie viljatusravi spetsialistid nõustavad paare viljakuse teemadel ning kontrollivad kahtluste korral nii mehe kui naise viljakust. Tutvustame viljakuse säilitamise meetodeid nagu muna- ja seemnerakkude külmsäilitamine, elustiili muutus, pereloomise planeerimine vastavalt paari viljakuse hetkeseisule ja teisi. Ühtlasi kinnitame rasedust ning hindame loote eluvõimelisust.

Fertility Clinic Nordicu naistearstid on dr Katrin Kask ja dr Marit Vaiksalu, kes tunnevad hästi viljatusproblemaatikat.

Teretulemast ka regulaarsele naistearsti vastuvõtule.

* Laparoskoopia, kolposkoopia ja hüsteroskoopia uuringuid teostab dr. Katrin Kask erahaiglas Fertilitas.
EstoniaRussiaEnglishGermanTurkey