fbpx

Naistearsti vastuvõtt

Photographer: Aivar Pärtel
Naistearsti vastuvõtt võimaldab konsulteerida arstiga, kes tutvustab teile edasisi tegevusi ja annab soovitusi õigete otsuste langetamiseks

Naistearsti vastuvõtt tähendab kliinikus nii tavapärast günekoloogilist kontrolli ja ultraheliuuringuid kui ka emakakaelauuringuid emakakaela erinevate haigusseisundite ennetamiseks ja raviks.

Samuti võite teha analüüse ja hormoonteste ning konsulteerida ka suukaudsete ja emakasiseste rasestumisvastaste vahendite kasutamise osas, samuti paigaldab ja eemaldab naistearst emakasiseseid rasestumisvastaseid vahendeid.

Meie viljatusravi spetsialistid nõustavad paare viljakuse teemadel ning kontrollivad kahtluste korral nii mehe kui naise viljakust. Tutvustame viljakuse säilitamise meetodeid nagu muna- ja seemnerakkude külmsäilitamine, elustiili muutus, pereloomise planeerimine vastavalt paari viljakuse hetkeseisule ja teisi. Ühtlasi kinnitame rasedust ning hindame loote eluvõimelisust. Pakume raseduse jälgimist mugavalt meie oma ämmaemanda juures kuni sünnituseks ettevalmistuseni.

Fertility Clinic Nordicu naistearstid on dr Sirle Randoja ja dr Marit Vaiksalu, kes tunnevad hästi viljatusproblemaatikat.

Olete oodatud ka regulaarsele naistearsti vastuvõtule.

EstoniaRussiaEnglishGermanTurkey