fbpx

Doonormunarakud ja doonorseemnerakud

Meie munaraku- ja seemnerakupank annab Teile võimaluse luua pere, et sünniks terve laps. Aktiivne doonorlusprogramm tähendab, et leiame teile sobiva doonori kiirelt – ilma ootejärjekorrata.

Mõnel juhul on vaja kasutada doonormunarakke ja doonorseemnerakke, et naine rasestuks ja sünniks terve beebi. Tänu doonoritele oleme saanud aidata paljusid peresid lapse sünnil.

Fertility Clinic Nordicul on aktiivne doonorluse programm ning meil on enda munarakupank ja seemnerakupank. Doonorrakke kasutatakse juhul, kui naise või mehe enda sugurakkude arv ja kvaliteet on halvenenud või esineb geneetilisi haigusi. Üle 43-aastastele naistele soovitatakse kasutada doonormunarakke, et rasestumine õnnestuks.

Meie munarakupangast ja seemnerakupangast on võimalik leida endale sobiv doonor kiiresti ning tellida doonorsugurakud just endale sobivasse kliinikusse, kus viljatusravi protseduur teostatakse. Meil on hea koostöö teiste Eesti kliinikutega – Fertility Clinic Nordic aitab doonori valimisel ning sugurakkude transpordi organiseerimisega.

Meie doonorid on terved noored Eesti mehed ja naised peamiselt vanuses 20-31 aastat. Kõik doonorid läbivad põhjaliku tervisekontrolli, geneetilise testimise ja suguhaiguste kontrolli.

Doonorseemnerakke saavad Eestis kasutada nii paarid kui naised, kel partner puudub. Eesti seadusandluse järgi on vallalisel naisel õigus kehaväliseks viljastamiseks doonorseemnerakkudega. Eestis on viljatusravi ja doonorrakkude kasutamist reguleerivaks seaduseks Kunstliku viljastamise ja embrüokaitse seadus.

LOE LISAKS:

Doonorlus

Telli doonorsugurakud endale sobivasse kliinikusse:

• telli doonormunarakud või doonorseemnerakud: info@ivfnordic.com
• koordinaator leiab sobiva doonori
• aitame kliinikute vahelise transpordiga

Fertility Clinic Nordic – abiks väikese ime sünnil

EstoniaRussiaEnglishGermanTurkey