fbpx

beREADY test

beREADY test on mõeldud viljakusravi tulemuste parandamiseks neile, kes soovivad parandada oma väljavaateid viljakusravi edukusele.

beREADY endomeetriumi retseptiivsuse test

beREADY test on  personaalmeditsiini üheks osaks ning annab teada, milline on konkreetse patsiendi jaoks optimaalne aeg embrüo siirdamiseks emakasse. Testi saab teostada meie kliinikus.

Iga naise organism on unikaalne ja nii on ka individuaalseid erinevusi, millest sõltub viljatusravi edukus. Umbes 30% patsientidest vajavad oluliselt erinevat embrüo siirdamise aega võrreldes kõikide patsientide keskmise ehk standardajaga.

beREADY test on mõeldud viljatusravi tulemuste parandamiseks neile, kes soovivad parandada oma väljavaateid viljatusravi edukusele. Testi jaoks võetakse emaka limaskestast koeproov (biopsia) plaanitavale embrüo siirdamisele eelnevas mentruaaltsüklis. Koeproovis määratakse biomarkereid, mille abil on võimalik ennustada optimaalsemat aega, mil emaka limaskest e. endomeetrium on valmis embrüo pesastumiseks (retseptiivsus). Test põhineb kõige olulisemate biomarker-geenide aktiivsuse (geeniekspressiooni) määramisel.

Fertility Clinic Nordic teostab beREADY testi koostöös Tervisetehnoloogiate Arenduskeskusega.

EstoniaRussiaEnglishGermanTurkey