fbpx

Viljatusravi doonorsugurakkudega

Muna- ja seemnerakudoonorlus on võimalus kogeda rasedust ja lapsevanemaks olemise rõõmu.

Viljatusravis on mõnel juhul vaja kasutada topeltdoonorlust ehk nii doonormunarakke, kui ka doonorseemnerakke, et naine rasestuks ja sünniks terve beebi. Meie kliiniku sugurakupanga abil on Teil võimalus kogeda lapsevanemaks olemise rõõmu.

Fertility Clinic Nordicul  on aktiivne doonorlusprogramm ja oma muna- ja seemnerakupank. Teile sobivad doonorid leitakse kiiresti, ilma ootejärjekorrata. Topeltdoonorlust kasutatakse viljatusravis juhul, kui naise enda munarakkude arv ja kvaliteet on langenud, mehepoolse viljatuse puhul  või kui esineb geneetilisi haigusi.

• Eestis on sugurakudoonorlus anonüümne* ja doonori kohta avaldatakse ainult järgmised andmed: rahvus, nahavärv, haridus, perekonnaseis, laste olemasolu, pikkus, kehaehitus, juuste ja silmade värvus.

Kõik meie muna- ja seemnerakudoonorid on terved noored naised ja mehed peamiselt vanuses 20-35 aastat.

Kõik meie doonorikandidaadid läbivad põhjaliku tervisekontrolli, geneetilise testimise (karotüüp, kandlustest) ning neid kontrollitakse ka nakkushaiguste suhtes (HIV, HBV, HCV, Syphilis, Chlamydia, Neisseria Gonorrhoeae, Trichomonas vaginalis, HSV2 IgG, CMV IgG/IgM, HTLV 1,2)

• Lisaks meie oma munarakupangale on võimalus tellida doonorsugurakke (ka mitte-anonüümseid) teistest biopankadest. Me aitame Teid tellimisel ning transpordi organiseerimisel tunnustatud sugurakupankadest. Meil on koostöö järgmiste biopankadega: European Sperm Bank, Ceifer BiobankIMERCryos International.

• Protseduuri maksumus on alates 4790€. Ravimid ei kuulu hinna sisse. Tutvu meie hinnakirjaga siin.

• Aitame leida kõige sobivama lahenduse vastavalt Teie anamneesile. Broneerige aeg esimesele konsultatsioonile siin.

* Eestis on viljatusravi ja doonorrakkude kasutamist reguleerivaks seaduseks Kunstliku viljastamise ja embrüokaitse seadus.

Fertility Clinic Nordic – abiks väikese ime sünnil

EstoniaRussiaEnglishGermanTurkey