fbpx

Viljatusravi doonorseemnerakkudega

Seemnerakudoonorlus on võimalus kogeda rasedust ja lapsevanemaks olemise rõõmu.

Viljatusravis on mõnel juhul vaja kasutada doonorseemnerakke, et sünniks terve beebi. Meie kliiniku seemnerakupanga abil on Teil võimalus kogeda lapsevanemaks olemise rõõmu.

Fertility Clinic Nordicul  on aktiivne doonorlusprogramm ja oma seemnerakupank. Teile sobiv doonor leitakse kiiresti, ilma ootejärjekorrata. Doonorseemnerakke kasutatakse viljatusravis mehe viljatuse puhul või juhul, kui esineb geneetilisi haigusi. Samuti võivad Eestis vallalised naised kasutada doonorseemnerakke, et saada lapsi.

• Eestis on sugurakudoonorlus anonüümne* ja doonori kohta avaldatakse ainult järgmised andmed: rahvus, nahavärv, haridus, perekonnaseis, laste olemasolu, pikkus, kehaehitus, juuste ja silmade värvus.

Meie seemnerakudoonorid on terved noored mehed peamiselt vanuses 20-35 aastat (ametlikult saab seemnerakke annetada täisealine kuni 40 aastane mees)

Kõik meie doonorikandidaadid läbivad põhjaliku tervisekontrolli, geneetilise testimise (karotüüp, tsüstiline fibroos) ning neid kontrollitakse ka nakkushaiguste suhtes (HIV, HBV, HCV, Syphilis, Chlamydia, Neisseria Gonorrhoeae, Trichomonas vaginalis, HSV2 IgG, CMV IgG/IgM, HTLV 1,2)

• Lisaks meie oma seemnerakupangale on võimalus tellida doonorrakke (ka mitte-anonüümseid) teistest biopankadest. Me aitame Teid tellimisel ning transpordi organiseerimisel tunnustatud sugurakupankadest. Meil on koostöö Cryos International, European Sperm Bank

• Protseduuri maksumus on alates 2200€. Ravimid ei kuulu hinna sisse. Tutvu meie hinnakirjaga siin.

Aitame leida kõige sobivama lahenduse vastavalt Teie anamneesile. Broneerige aeg esimesele konsultatsioonile siin.

* Eestis on viljatusravi ja doonorrakkude kasutamist reguleerivaks seaduseks Kunstliku viljastamise ja embrüokaitse seadus.

Fertility Clinic Nordic – abiks väikese ime sünnil

EstoniaRussiaEnglishGermanTurkey