fbpx

Viljatusravi doonormunarakkudega

Munarakudoonorlus on võimalus kogeda rasedust ja lapsevanemaks olemise rõõmu.

Viljatusravis on mõnel juhul vaja kasutada doonormunarakke, et naine rasestuks ja sünniks terve beebi. Meie kliiniku munarakupanga abil on Teil võimalus kogeda lapsevanemaks olemise rõõmu.

Fertility Clinic Nordicul  on aktiivne doonorlusprogramm ja oma munarakupank. Teile sobiv doonor leitakse kiiresti, ilma ootejärjekorrata. Doonormunarakke kasutatakse viljatusravis juhul, kui naise enda munarakkude arv ja kvaliteet on langenud või esineb geneetilisi haigusi.

• Eestis on sugurakudoonorlus anonüümne* ja doonori kohta avaldatakse ainult järgmised andmed: rahvus, nahavärv, haridus, perekonnaseis, laste olemasolu, pikkus, kehaehitus, juuste ja silmade värvus.

Meie munarakudoonorid on terved noored naised peamiselt vanuses 20-31 aastat (ametlikult saab munarakke annetada täisealine kuni 35 aastane naine)

Naise (ehk retsipiendi) lähedane sugulane (nt õde) võib olla mitte-anonüümnseks doonoriks.

Kõik meie doonorikandidaadid läbivad põhjaliku tervisekontrolli, geneetilise testimise (karotüüp, geneetiliste haiguste kandlustest (genetic carrier test) ning testitakse ka nakkushaiguste suhtes (HIV, HBV, HCV, Syphilis, Chlamydia, Neisseria Gonorrhoeae, Trichomonas vaginalis, HSV2 IgG, CMV IgG/IgM, HTLV 1,2)

• Lisaks meie oma munarakupangale on võimalus tellida doonormunarakke (ka mitte-anonüümseid) teistest biopankadest. Me aitame Teid tellimisel ning transpordi organiseerimisel tunnustatud sugurakupankadest. Meil on koostöö näiteks Ceifer BiobankIMERCryos Internationaliga.

• Protseduuri maksumus on alates 4440€. Ravimid ei kuulu hinna sisse. Tutvu meie hinnakirjaga siin.

Aitame leida kõige sobivama lahenduse vastavalt Teie anamneesile. Broneerige aeg esimesele konsultatsioonile siin.

* Eestis on viljatusravi ja doonorrakkude kasutamist reguleerivaks seaduseks Kunstliku viljastamise ja embrüokaitse seadus.

Fertility Clinic Nordic – abiks väikese ime sünnil

EstoniaRussiaEnglishGermanTurkey