fbpx

Fertility Clinic Nordic liitus MinuDoc platvormiga

Kallid patsiendid, oleme liitunud MinuDoc platvormiga, et vajadusel nõustada meie patsiente telemeditsiini abil. Meie viljatusraviarst Dr Sirle Randoja annab videokonsultatsiooni abil nõu rasestumise eelsete uuringute, analüüside ja vajalike vitamiinde tarvitamise osas, samuti menstruatsioonitsükliga seotud küsimustes. Lisaks selgitab Dr Randoja viljatusraviga seotud uuringuid ja võimalikke ravimeetodeid.

                 

Ämmaemand Tiina Untera teeb videokonsultatsioone MinuDoc keskkonnas lapseootel naistele või  kui alles planeerid rasedust. Kui teil on küsimusi või vajate kogenud ämmaemanda julgustavat nõu, siis broneerige aeg Tiina konsultatsiooniks MinuDoc keskkonnas.

Õde ja ämmaemand Helleliina Aluvee juurde olete oodatud pöörduma videokonsultatsiooniks IVFi, raseduse, sünnituse ja  sünnitusjärgse perioodi ajal ning samuti pereplaneerimise ja rasestumisvastaste vahendite küsimustes.  Helleliina nõustab ka muna-ja seemnerakudoonorluse osas.

MinuDoc on turvaline keskkond, kus enne konsultatsiooni toimub nii arsti kui ka patsiendi autentimine ning peale vastuvõttu lisab arst kokkuvõtte teie terviselukku.

Miks videokonsultatsioon Minudoc.ee platvormil?

  • Konsultatsioonile pääseb kiiresti ja seeläbi saab ka tervisemurele kiiresti lahenduse.
  • Konsultatsiooni ajal võib olla endale sobivas kohas, näiteks kodus või kontoris

Minudoc.ee platvormi eristab mitmetest teistest tasulistest liinidest:

  • Sessiooni osapoolte autentimine, mis võimaldab üldarstil ning eriarstil dokumenteerida visiit kliendi terviselukku, et jääks jälg maha ka kliendi enda perearstile;
  • Videopildi teel nõustamine, mis annab konsultandile oluliselt suurema visuaalse informeerituse võrreldes tavalise telefonikõnega;
  • Isiklik teenindus, kus klient saab valida endale sobiva teenuse pakkuja;
  • Paindlikkus, mis võimaldab kohtuda konsulteeriva teenuse pakkujaga ka füüsiliselt või saada saatekiri eriarstile.

Broneeri endale aeg mugavalt ning turvaliselt kodust lahkumata!

EstoniaRussiaEnglishGermanTurkey