fbpx

Kuidas mõjutavad harjumused Sinu viljakust? Tee test ja saa teada!

viljakuse test

 

Kui tunned huvi oma viljakuse vastu või tahad lihtsalt teada, kuidas Sinu elustiil võib mõjutada viljakust, siis tee meie poolt koostatud väike 10 küsimusest koosnev test - see võtab kõigest paar minutit!


Doonorlus on üks meetod IVF ravis, et võimaldada viljatutel paaridel saada lapsi ja täita oma unistus. Fertility Clinic Nordic aitab inimeste unistuste täitumisele kaasa nii Eestis kui Eestist väljas kasutades spermadoonorite ja munarakudoonorite abi.

Esimene spermapank avati 1970. aastal ning täna on spermadoonorlus kasutusel pea kõikjal maailmas. Protseduur on saanud üsna tavapäraseks ning on seadusega reguleeritud (kunstliku viljastamise kohta on võimalik täpsemalt lugeda kunstliku viljastamise seadusest).

Doonorlus on Eestis anonüümne ehk doonori isikuandmeid ei avaldata. Eestis kehtiva seadusandluse järgi võib spermadoonoriks saada kuni 40- aastane mees. Spermadoonori kandidaadid läbivad meie kliinikus põhjaliku tervisekontrolli, mis on doonorile tasuta. Peale seemneraku loovutamist on doonoril õigus saada selle eest hüvitis. Selleks, et saada doonoriks tuleb kõigepealt tulla meie kliinikusse vestlusele, kus me soovime Teie kohta saada täpsemat teavet. Kui tunnete huvi doonoriks olemise vastu, siis kirjutage meile kontaktivormi kaudu, meiliaadressil info@ivfnordic.com või helistage meile +372 607 0017.

Oleme tänulikud, kui otsustate aidata!

Fertility Clinic Nordic tänab kõiki abistajaid!

EstoniaRussiaEnglishGermanTurkey