fbpx

Kuidas mõjutavad harjumused Sinu viljakust? Tee test ja saa teada!

viljakuse test

 

Kui tunned huvi oma viljakuse vastu või tahad lihtsalt teada, kuidas Sinu elustiil võib mõjutada viljakust, siis tee meie poolt koostatud väike 10 küsimusest koosnev test - see võtab kõigest paar minutit!


Milline on Sinu tööasend? 


Kui tihti tarbid puuvilju ja/või juurvilju? 
Kui palju ning kui tihti tarbid kunstlikult magustatud jooke? 
Kui tihti teed trenni? 
Kui palju tarbid alkohoolseid jooke?
Kui pikk on Sinu uneaeg? 
Kas Sa suitsetad? 


Millisesse vanuserühma kuulud? 
Kui tihti tunned stressi ja oled töö või muude kohustustega liigselt koormatud? 
Millal olid viimati haige? 


Vajuta "Vaata tulemust", et näha järgmisel lehel oma testi tulemust. Kui soovid oma tulemusi meilile, sisesta alljärgnevasse lahtrisse oma meiliaadress, kuid see ei ole kohustuslik ning me ei kasuta Sinu meiliaadressi Sinuga otse ühenduse võtmiseks.Meiliaadress:

Doonorlus on üks meetod IVF ravis, et võimaldada viljatutel paaridel saada lapsi ja täita oma unistus. Fertility Clinic Nordic aitab inimeste unistuste täitumisele kaasa nii Eestis kui Eestist väljas kasutades spermadoonorite ja munarakudoonorite abi.

Esimene spermapank avati 1970. aastal ning täna on spermadoonorlus kasutusel pea kõikjal maailmas. Protseduur on saanud üsna tavapäraseks ning on seadusega reguleeritud (kunstliku viljastamise kohta on võimalik täpsemalt lugeda kunstliku viljastamise seadusest).

Doonorlus on Eestis anonüümne ehk doonori isikuandmeid ei avaldata. Eestis kehtiva seadusandluse järgi võib spermadoonoriks saada kuni 35- aastane noor mees. Spermadoonori kandidaadid läbivad meie kliinikus põhjaliku tervisekontrolli, mis on doonorile tasuta. Peale seemneraku loovutamist on doonoril õigus saada selle eest hüvitis. Selleks, et saada doonoriks tuleb kõigepealt tulla meie kliinikusse vestlusele, kus me soovime Teie kohta saada täpsemat teavet. Kui tunnete huvi doonoriks olemise vastu, siis saatke meie kontaktide lehelt meile teade, kirjutage meile aadressil spermadoonor@ivfnordic.com või helistage meile +372 607 0017.

Oleme tänulikud, kui otsustate aidata!

Fertility Clinic Nordic tänab kõiki abistajaid!

EstoniaRussiaEnglishGermanTurkey